Тиски TOPTUL DJAD0104 125 мм / губки 104 мм Ø 55 мм
TOPTUL DJAD0104 125 мм / губки 104 мм Ø 55 мм 150 мм / губки 127 мм Ø 75 мм 200 мм / губки 154 мм Ø 90 мм 230 мм / губки 178 мм Ø 105 мм | |||||||||||||||||||||||||